تبلیغات
یه تعریف جامع از ایرانی ها به من بده !!!؟
 
 
 
آیا جلوییم؟ چگونه جلو هستیم؟ آیا عقبیم؟ چرا عقبیم؟ چیکار می تونیم بکنیم ؟؟؟

حمله دوباره هالیوود آمریکا به تمدّن ایرانی ،،، این بار با یک فیلم 300 جدید که در سال 2014 منتشر خواهد شد

نویسنده : امیر گرجی: | تاریخ : 03:34 ب.ظ - شنبه 5 مرداد 1392

با سلام خدمت هم وطنان عزیز قصد دارم که فیلم جدید هالیوود که در دست ساخت هست و تا حدودی بسیاری از صحنه های اون ساخته شده رو با سند به شما معرّفی کنم.
لصفاً به ادامه مطلب رجوع کنید ، خیلی پست جالبیه (تصاویری که در ادامه مطلب می بینید رو ذخیره کنید تا کامل ببینید)

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید "300: Rise of an EMPIRE" یا "300 برخواستن یک امپراطوری" فیلم جدید در دست ساخت در هالیوود است که در پایین عکس اوّل تاریخ عرضه آن یعنی مارس 2014 که چند روز پیش وقتی یک دی وی دی فیلم که یکی از دوستانم خریداری کرده بود را خواستیم تماشا کنیم ، مشاهده کردم که گفت تاریخ اکران یا عرضه این فیلم هفتم مارس سال 2014 است (البتّه چند تاریخ های متفاوتی را دیدم ولی این مورد مطمئن تر است)

حالا من یک کار جنایی را به شما واگذار می کنم ، به وب سایت time.ir بروید و تبدیل تاریخ کنید به این صورت که به پایین صفحه رفته و در جدول تبدیل تاریخ ، روی میلادی به شمسی کلیک کنید و تاریخ 7 March سال 2014 را انتخاب کنید نتیجه چیست؟   16 اسفند 1392 اواخر سال 1392 و در نزدیکی عید نوروز 1393

نمی خواهم به آستانه خشم شما نزدیک شوم ولی یک سوال دارم ، چقدر دوست دارید در روز عید نوروز از همچنین فاجعه بدی باخبر شوید یا حالتان گرفته شود ؟؟؟

در روزی که در جهان به روز عید و جشن و سرور ایرانی ها معروف است و تمام حواس ها به یک موضوع ، یعنی نوروز پرت است هالیوود و در یک کلام نیروی رسانه ای آمریکا کاری را انجام می دهد که به گفته 99% از ایرانی ها جنایت فرهنگی است ، به گفته تمام استراتژیست های جهان عملیات بزرگ رسانه ای برای ترغیب افکار عمومی جهان برای بهتر باور کردن موضوع این که ایرانی ها افراد وحشی هستند و راحت تر باور کنند که ایرانی ها می توانند تروریست باشند.

از همین الان منتظر سرپوش گذاشتن و مانور دادن ها و توجیه های BBC و VOA (بی بی سی و صدای آمریکا) باشید و این موضوع که یک کارشناس جلوی ما ظاهر شه و بگه که " نه ! ما در آمریکا آزادی بیان داریم ، در آمریکا اگر کسی هر چیزی گفت دولت اجازه نداره او رو منع کنه و این کار اصلاً کار دولت آمریکا نیست ، این کار کار صهیونست نیست "    ، دقیقاً همان حرف هایی را می زنند که زمان های خاصّ از این عبارات استفاده می کنند که نیازی به شرح دادن آن ها نیست ، دوستان خودتان اطّلاع دارید چون توهین هایی که به ایران و اسلام کردند یکی و دو تا نیست.عبارت 'FEAR US' معنی می دهد "از ما بترسید" ،،،، حالا من یک سوال کوچک از شما دارم عادلانه جواب مرا بدهید ، آیا همچین عبارتی نشان از نفرت سازی و حرص و تنفّر از ایران و ایرانی نیست ؟ آیا این فیلم فقط یک فیلم تاریخی (!؟) است ؟ آیا این فیلم فقط فیلمی است که بخواهد جذّابیّت داشته باشد؟

و در یک کلام            آیا واقعا و واقعاً این تمدّن ایرانی است که این قدر وحشی است ؟؟؟؟
در تیزر این فیلم خشایارشا ، پادشاه وقت دوران هخامنشی را سوار بر اسب نشان می دهد که بر روی جنازه 300 نفر جنازه سربازان اسپارتا با اسب عبور می کند و آخرین نفری که زنده است را با تبرزین خودش (که ادامه این قسمت در آخر تیزر نشان داده می شود) با خشم فراوان می کشد.

آدرس تیزر برای کسانی که اینترنتشان فبلتر ندارد: www.youtube.com/watch?v=2zqy21Z29ps
آدرس سند که این فیلم در حال ساخته: http://www.movieinsider.com/m4968/300-rise-of-an-empire/
خشایارشا که بسیار قیافه زشتی در فیلم 300 داشت در نسخه جدید فیلم 300 همان چهره را دارد ، پادشاهی بی شخصیّت ، وحشی ، مالیخولیایی و کسی که همیشه عریان و با شرت و زنجیرهای زرد رنگ آویزان بر خود راه می رود و یا بر اسب سوار است و این درحالی است که سربازان اپارتان بسیار زیبارو و شجاع که جواب فرماندهانشان را با عبارت "بله سرورم" می دهند.

البتّه جاهایی از تاریخ 2013 هم حرف هایی زده شده که حقیقت اطّلاع دقیقی ندارم ولی فکر می کنم منظور کتاب های کامیک این داستان است که سال 2013 منتشر می شوند ، در شکل زیر هم تصویری دیگر است که می توانید ببینیدبله ! باز هم عبارتی دیگر و البتّه حرفی بسیار سنگین تر و بدتر از قبلی : War is in my blood یعنی " جنگیدن در خون من است "

آیا باز هم شکّ و شبهه ای در نفرت انگیزی و تهاجم تاریخی ، فرهنگی و تمدّنی این فیلم وجود دارد؟

من بیش از این حرفی نمی زنم و قضاوت را به خود شما واگذار می کنم هرچند حرف برای گفتن بسیار است.


امّا در حقیقت کدام فرهنگ و تاریخ و تمدّن و جامعه ای وحشیست و در جنگ در پوست و در خون اوست ، ایران و ایرانی یا آمریکا و صهیونیست ؟


آهای هالیوودی که بلدی برای ایران چنین فیلم هایی بسازی یک نگاه به خودت بنداز !!!!!!!  اگر میخواهی بگویی که ما وحشی هستیم و درگیر جنگ با همه دنیا جواب تو پیش من است ،،، تو و تمام سرورانت همه و همه درگیر شکم و زیر شکمتان هستید ، این ما هستیم که در زمان حکومت هخامنشی حقوق بشر را بنا نهادیم و این مثال نقضی بر این همه ادّعاهای توست ، اگر توانستی فقط یک روز صبح قبل از طلوع آفتاب بیدار شو و به کلیساهای صهیونیستی خودت برو و عبادت کن ، اگر توانستی این موقع از خواب بیدار شو و جلوی کسی غیر از خودت زانو بزن.

و من تمام حقیقت را می گویم

این تصاویر حق هستند: تو دم از آزادی بیان و تمدّن می زنی؟ تو دم از صلح می زنی؟


تو دم از حقوق بشر می زنی؟


توی آمریکایی دم از حقیقت می زنی؟تو برو پولت رو خرج موشک های AGM و AGA و هواپیماهای جنگی و پنتاگون و چهار نوع موشک بالستیک کن و بده به اسرائیل و تروریست های سوریه شاید بیشتر نتیجه بگیری.


دوستان در انتشار این مطلب کمک کنید


 

آخرین مطالب

» zs ( شنبه 13 آذر 1395 )
» برنامه نویسی به شیوه ی خاص ( سه شنبه 5 خرداد 1394 )
» وقت وداع بهآر ( یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 )
» داستانی جالب از خودم و عبارتی که یاد گرفتم ( یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 )
» داستان سفر میان ترم ( شنبه 19 اردیبهشت 1394 )
» مدینه فاضله فارابی ( دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 )
» عید اومد....بهار اومد:) ( یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 )
» ای مردم ایران همگی تند زبانید، خوش نطق و بیانید ( چهارشنبه 26 فروردین 1394 )
» سال خوبی داشته باشید ( جمعه 14 فروردین 1394 )
» مورچه عاشق! ( چهارشنبه 6 اسفند 1393 )
» کوزه گران زندگی ( جمعه 14 آذر 1393 )
» ی پرس مطالعه ( شنبه 1 آذر 1393 )
» ی پرس غذای خومشزه........ :) ( شنبه 1 آذر 1393 )
» شهر سوخته - شهری در آتش و عبرت ( چهارشنبه 11 تیر 1393 )
» هدیه های آسمانی 2 ( شنبه 3 اسفند 1392 )